אודות פאנתום חוויה ואתגר

חברת פאנתום חוויה ואתגר מתמחה ביצירת פעילויות גיבוש ייחודיות ובניית מערכים חינוכיים המועברים דרך פעילות אתגרית אינטראקטיבית וחווייתית. הפעילויות יוצרות דינמיקה קבוצתית, גיבוש המשתתפים, מפתחות את הקשר הבין אישי, מחזקות את היחיד בקבוצה, מעודדות למיצוי היכולות האישיות והקבוצתיות ותורמות להעצמת הסינרגיה בצוות.

 
אנו שמים לעצמנו דגש לבצע את הפעילות תוך הטמעת ערכים ומסרים ובכך להפוך את החוויה המהנה לכלי דרכו נוכל ללמוד על עצמנו וכיצד להיות טובים יותר, ללמוד על הסביבה שלנו ועל הארגון או המוסד אליו אנו משתייכים.

 

ימי גיבוש ואתגר פאנטום פעילות גיבוש אתגרית  

לאחר הגדרת הערכים, נבנה וניצור פעילויות המיועדות לקדם את השגתם של הערכים הללו. הערכים בפעילות נסתרים וחבויים ורק בסיום הפעילות נבצע דיון והסקת מסקנות והערכים אותם רצינו להעביר יצופו ויעלו על ידי המשתתפים. דבר זה מונע דעות קדומות, יוצר שיתוף פעולה מלא של המשתתפים ומעצים את החוויה בהסתכלות לאחור.
בחברת פאנתום חוויה ואתגר שלוש מחלקות עיקריות, כשכל אחת מהן מתמקדת בקהל לקוחות ספציפי על מנת להעביר את הפעילויות בצורה מקצועית ומותאמת לאופי המשתתפים.

 

ילדים ונוער –חברת פאנתום חוויה ואתגר מפעילה פעילויות לבתי ספר, מוסדות חינוכיים, מסגרות בלתי פורמליות, תנועות נוער, מתנ”סים, עמותות, מועצות אזוריות ועוד
חברות וארגונים – פיתוח צוות, סדנאות מנהלים, ימי גיבוש חווייתיים, ימי קונספט ייחודיים, הפקת

אירועים, תרומה לקהילה, נופשים בארץ ובחו”ל, הפקת כנסים ועוד…
תיירות נכנסת – פעילויות למשפחות מחו”ל, קבוצות מאורגנות, חברות וארגונים

 

מנגנון פעילויות: הגיבוש והאתר
לכל פעילויות הגיבוש או האתגר אותן אנו מעבירים מבנה אחיד המתחיל בהגדרת הערכים עם הלקוח ולאחר מכן בניית הפעילות לפי אופי המשתתפים, כמות המשתתפים והמקום בו תתבצע.

 

כל פעילות מתחילה ב:

  • פתיח – הסבר על הפעילות שהולכת להתבצע, כללי בטיחות והכרות ראשונית
    תוכן הפעילות – ביצוע הפעילות שנקבעה
  • סיכום – מילות סיום של המדריכים, העלאת מסקנות מהפעילות, יצירת דיון בשיתוף עם המשתתפים תוך העלאת רגשות ומחשבות שעלו בזמן הפעילות. אנו רואים בסיכום כחלק החשוב והמשמעותי ביותר המחבר את המשתתפים לחוויה שעברו עם הסתכלות קדימה.

 

צוות ההדרכה של פאנטום:
לחברת פאנתום חוויה ואתגר צוות מדריכים מיומן ומנוסה העובר הכשרה ארוכה ואינטנסיבית על ידי ראשי הצוותים ומתנסה בפעילויות שונות ומגוונות, המדריכים מגיעים אלינו עם ניסיון בהדרכה ואנו מכשירים אותם לעבודה מקצועית ובטוחה. רובם הגדול של המדריכים שלנו יוצאי יחידות קרביות ויחידות מובחרות אשר אותרו דרך המלצות ודרך היחידות עצמן.
אנו מקפידים היטב על הבחירה של המדריך ודואגים שילווה את הקבוצה מתחילת הפעילות ועד סופה תוך יצירת קשר אישי עם המשתתפים.
אנו מאמינים כי המדריך צריך להוות מודל לחיקוי ולהיות דמות ערכית וחינוכית. החיבור בין המדריך לקבוצה הוא החשוב מכל והוא זה שיהפוך את הפעילויות למשמעותיות ומהנות.

 

בטיחות:
חברת פאנתום חוויה ואתגר שמים דגש חד וברור על בטיחות הפעילויות, המשתתפים, העובדים והספקים. אנו דואגים לכך שכל ספק ו/או מדריך העובד איתנו בשיתוף פעולה יאשר בכתב וישלח צילום של תעודת ההכשרה ו/או הרישיון כך שנעשה את המיטב לביצוע פעילות בטוחה, בסטנדרטים הגבוהים ביותר והחשוב מכל, חזרתם הביתה בשלום של כל המשתתפים, צוות ההדרכה והספקים.
חברת הביטוח שלנו היא מהמובילות בארץ בתחום האתגר והפנאי ובנוסף לפני כל פעילות תתבצע בדיקה מקיפה מול חברת הביטוח בהתאם לפעילות הרלוונטית ובתוספת האישורים הנלווים. אנו מבטחים מראש פעילויות ואירועים מיוחדים לפי דרישה ולפי מהות הפעילות ודואגים לתיאום מול כל הגורמים הרלוונטיים לביצוע פעילות איכותית ובטוחה.

 

לקבלת מידע מפורט והצעות מעולות צרו קשר

 פאנתום חוויה ואתגר -יום כיף באיכות אחרת

ימי גיבוש ואתגר עושים עם חברת  פאנתום – פעילות גיבוש אתגרית לקבוצות, וימי כיף ייחודיים בהתאמה אישית לחברות ועסקים.