חברת פאנתום מתמחה בהפקות שטח, יצירת תכנים ערכיים לימי כיף, פעילויות אתגריות המטמיעות ערך מוסף ונופשי גיבוש פעילים.

אנו שמים לעצמנו דגש לבצע את הפעילויות השונות תוך הטמעת ערכים ומסרים ובכך להפוך את החוויה המהנה לכלי דרכו נוכל ללמוד על עצמנו, ללמוד על הסביבה שלנו ועל הארגון או המוסד אליו אנו משתייכים. לקראת כל אירוע, פעילות, או נופש חברה נבין מהי המטרה העיקרית ונפרוש בפני הלקוח שלל אפשרויות בעזרתם נשיג את המטרה ונשאיר חותם ערכי וחיוני בחוויית המשתתפים.

ילדים ונוער –חברת פאנתום מפעילה פעילויות לבתי ספר, מוסדות חינוכיים, מסגרות בלתי פורמליות, תנועות נוער, מתנ”סים, עמותות, מועצות אזוריות ועוד
חברות וארגוניםימי גיבוש לעובדים, ימי קונספט ייחודיים, הפקת אירועי חברה, תרומה לקהילה, נופשים בארץ ובחו”ל, פיתוח צוות, סדנאות מנהלים ועוד…
תיירות נכנסת – פעילויות למשפחות מחו”ל, קבוצות מאורגנות, קבוצות תורמים, חברות וארגונים

צוות ההדרכה של פאנתום:
לחברת פאנתום צוות מדריכים מיומן ומנוסה העובר הכשרה ממוקדת על ידי ראשי הצוותים ומתנסה בפעילויות שונות ומגוונות, המדריכים מגיעים אלינו עם ניסיון בהדרכה ואנו מכשירים אותם לעבודה מקצועית ובטוחה בהתאם לאירוע הנבחר. רובם הגדול של המדריכים שלנו יוצאי יחידות קרביות ויחידות מובחרות אשר אותרו דרך המלצות ודרך היחידות עצמן.

אנו מקפידים היטב על בחירת אנשי הצוות ודואגים שילווה את הקבוצות מתחילת האירוע ועד סופו תוך יצירת קשר אישי עם המשתתפים.
החיבור בין המדריך לקבוצה הוא החשוב מכל והוא זה שיהפוך את הפעילויות למשמעותיות ומהנות.

בטיחות:
חברת פאנתום שמים דגש חד וברור על בטיחות הפעילויות, המשתתפים, העובדים והספקים. אנו דואגים לכך שכל ספק ו/או מדריך העובד איתנו בשיתוף פעולה יאשר בכתב וישלח צילום של תעודת ההכשרה ו/או הרישיון כך שנעשה את המיטב לביצוע פעילות בטוחה, בסטנדרטים הגבוהים ביותר והחשוב מכל, חזרתם הביתה בשלום של כל המשתתפים, צוות ההדרכה והספקים.

חברת הביטוח שלנו היא מהמובילות בארץ בתחום האתגר והפנאי ובנוסף לפני כל פעילות תתבצע בדיקה מקיפה מול חברת הביטוח בהתאם לפעילות הרלוונטית ובתוספת האישורים הנלווים. אנו מבטחים מראש פעילויות ואירועים מיוחדים לפי דרישה ולפי מהות הפעילות ודואגים לתיאום מול כל הגורמים הרלוונטיים לביצוע פעילות איכותית ובטוחה.

ימי גיבוש, נופשים פעילים ופעילויות אתגר עושים עם חברת פאנתום – פעילות גיבוש אתגרית לקבוצות, וימי כיף ייחודיים בהתאמה אישית לחברות וארגונים.

צור קשר


 

בין לקוחותינו

עיריית באר שבע
עיריית ראשון לציון
עיריית תל אביב
עיריית חולון
עיריית חיפה
בנק לאומי
אופיר טורס
ארגון אלמנות צהל
ג'נרל אלקטריק
ברינקס
פסגות
בנק יהב
פרס פלסט
נסטלה
נובה
לנדה
ארגון הסטודנטים
IGT טורס
כנס טורס
איכילוב