נשף פורים שמח וחוויתי במיוחד

 

אנו שמחים להציג בפניכם את נשף הפורים הייחודי אותו אנו נערוך בשטח בית הספר. אנו נגיע אליכם לבית הספר ונערוך בחצר בית הספר נשף פורים מיוחד בסוגו, בו  יחוו התלמידים את חג הפורים בצורה מאתגרת וייחודית אותה יזכרו עוד זמן רב.

 

נקים בחצר בית הספר \ אולם הספורט הפנינג ענק הכולל עמדות גזיבו בהם תתבצע קליעה למטרה בעזרת נשפנים אינדייאנים, ירי אל עבר מטרות עם רובי פיינטבול.. כמו כן ביריד יהיו תחנות נוספות ומיוחדות כמו עמדת בלוני סבון, עמדת מתנפחים גדולה ומרשימה במיוחד ועוד!

 

גם את עולם האתגר אנו מביאים אל הפנינג  זה, ונעמיד לרשות החוגגים מספר תחנות אקסטרים מרשימות ביותר- אומגה, נדנדת סווינג, גשר חבלים ואף קיר טיפוס. עמדות צמר גפן מתוק ופופקורן ידאגו שהחוגגים לא יישארו רעבים.... בכדי שלא תשכחו כמה כיף היה בהפנינג סוף שנה, צלם מגנטים עם אביזרים יצלם תמונות למזכרת מאירוע בלתי נשכח ויעניק את המגנטים לחוגגים.

 

הפעלות לפורים

 

תיאור הפעילות:

התלמידים יגיעו אל רחבת בית הספר או אל מקום אשר ייקבע מראש, אשר שם יקבל את פניהם DJ אשר יכניס את התלמידים אל אווירה פורימית ייחודית ושוברת שיגרה, שם ייהנו משלל משימות ותחנות מהנות במיוחד, אשר יעניקו לחוגגים חוויה בלתי נשכחת של חג הפורים. עמדות אתגריות לצד עמדות המעניקות הנאה מרובה , תחרות תחפושות מוזיקה טובה ועוד.

 

במהלך היום המשתתפים יעברו בין התחנות השונות ברוטציה וצלם מגנטים ילווה אותם בכל הפעילויות וידפיס עבורם תמונות מיוחדות ברוח החג,  המשתתפים יוכלו לעבור בין התחנות השונות ללא הגבלה.

 

 

לחץ כאן בכדי לראות - תחנות הפנינג

צור קשר