בעבודתנו מול חברות וארגונים אנו נתקלים בכל פעם עם רצון לקוחותינו להפוך את יום הגיבוש לעובדים לחוויה שונה, ייחודית, חדשנית ובלתי נשכחת. נתבקש מאיתנו תמיד לרגש ולהפתיע. הצורך הזה מובן וברור ולכן כשאנו מקבלים בקשה לביצוע יום כזה תחילה נחפש את מטרות היום ביחד עם הלקוח, מהם ערכי החברה אותם ירצה הלקוח להטמיע לעובדיו ולבסוף נציע מגוון קונספטים מיוחדים, ויוצאי דופן שיהפכו את היום הזה לחוויה שטרם חוו. מידי יום צוות החשיבה שלנו עובד ועומל במטרה ליצור ולבנות רעיונות חדשים ומגוונים שיכולים להביא איתם ערך מוסף ללקוחותינו. הדבר היחיד שנשאר הוא האומץ של הארגון/חברה לבצע יום שכזה ובכך ליצור חוויה מקורית וייחודית לעובדי הארגון/חברה.
אנו נדאג לשילוב של יצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסא שיפעיל את העובדים בדרך לא שגרתית תוך יצירת חוויה בלתי נשכחת.
הימים משלבים יצירת ריגוש והפתעה למשתתפים ופעילות שונה מהרגיל שעובדי החברה טרם התנסו בה. פעילויות אלו נבנו תוך מחשבה על ארגונים וחברות במטרה ליצור אתגר שונה וייחודי ועל מנת להעניק להם חוויה קונספטואלית מקורית.

 
דוגמאות לימי קונספט:

 

עיתונאי ליום אחד – קבוצה של 50 עובדים מגיעים למשרדים של עיתון מוביל, נפגשים עם העורך הראשי, מבצעים סיור במשרדים ובמפעל ולאחר מכן יוצאים ברכבים עליהם מותקנות מצלמות המתעדות את כל החוויה, כל קבוצה בוחרת נושא ולפיו מתבקשת לסקר אירוע ובתוך 4 שעות להכין כתבה על הנושא שקיבלו. הכתבה המנצחת מתפרסמת בעיתון ביום שלמחרת ועובדי החברה נחשפים ליום שגרתי בחייו של עיתונאי ועוברים חוויה מהנה, ייחודית ובלתי נשכחת. מהלך היום מתועד ולבסוף תקבל החברה סרטון ערוך ומקצועי על היום אותו חוו.

 

כניסה לנעליו של הבוקר – קבוצה של 120 עובדים עברו יום קונספט חווייתי ומיוחד בו חילקנו אותם לקבוצות כך שכל קבוצה עברה בין התחנות השונות במהלך היום, במטרה להכיר את חייו של הבוקר. המשתתפים קיבלו כובעי בוקרים וחגורת אביזרים שתשמש אותם במשימות. הפעילויות כללו: התנסות טיפול בסוסים ובין היתר החלפת פרסות, הברשת הפרווה, איכוף הסוסים, התקנת המושכות ורכיבה כמובן ולאחר מכן עברו סדנאות של זריקת לסו, שליפת אקדחים מהירה לעבר מטרות, שעשועי בוקרים שונים וגולת הכותרת סדנת צליית בשר בסגנון דרום אמריקאי בשטח ולאחר מכן ארוחת ערב חגיגית. לאורך היום התנהלה תחרות בין הקבוצות על ביצוע המשימות בזמן הקצר ביותר וברמה הגבוהה ביותר והקבוצה המנצחת זכתה בפרס יקר ערך.

 

מבצע אנטבה – עם הזריחה קבוצה של 85 עובדי חברת היי טק עולים לאוטובוסים ומתחילים בנסיעה צפונה. במהלך הנסיעה נעצרים האוטובוסים ועליהם עולים אנשי הצוות שלנו אשר מעכבים את האוטובוסים ולאחר מכן חוטפים את מנהלי החברה. שאר העובדים נשארים המומים ולא מבינים מה קורה, אך לאחר זמן קצר מתברר להם כי לפניהם מוצבת משימה. עליהם להתחלק לצוותים, כל צוות אחראי על משימה אחרת וביחד הצלחה בכלל המשימות יוביל את העובדים אל החוטפים ולשחרור המנהלים "בני הערובה" מידיהם של החוטפים. המשתתפים מתמודדים עם פעילויות גיבוש מיוחדות, משימות אסטרטגיה, חשיבה יצירתית ועבודת צוות ויחד פותרים כתבי חידה המובילים את המשתתפים אל החוטפים. בתחילת הפעילות מקבלים הצוותים ציוד עזר הכולל מפות, מכשירי ניווט, רובי פיינטבול, רימוני דמה ואביזרים שונים שמשמשים אותם במהלך הפעילות ועוזרים להם להשיב את המנהלים הביתה בשלום.

 

סוכני השב"כ – קבוצת המנהלים הבכירים יצאה לפעילות חשאית ומסווגת שבסופה עליהם להציל את המדינה בכך שתנטרל פצצה גרעינית המוחבאת באחד ממוקדי המפתח במדינה. הפעלנו את המשתתפים ממש כמו בסרט אקשן הוליוודי עם ליווי של אנשי פעלולים, אנשי מודיעין, בלשים, חבלנים לנטרול פצצות וצלמים. המשתתפים חולקו לצוותים וכל צוות קיבל מזוודה שחורה עם אביזרים לביצוע המשימות והיו לבושים בחליפות טוקסידו. במהלך היום עברו הצוותים במשימות השונות ופגשו אנשי מקצוע מיוחדים במטרה להתמקצע בתחומים השונים ובנוסף לדלות פרטים על המקום בו מוחבאת הפצצה ולהגיע מהר ככל האפשר ולנטרל אותה. המנהלים עברו בין התחנות באמצעות פתרון תעלומות שהוביל אותם לחקור במקומות השונים. לבסוף המשימה הוכתרה כהצלחה, צוות המנהלים התנסה בפעילויות מרתקות ומפתיעות וחווה חוויה יוצאת דופן שייקחו עמם לאורך זמן.

 

בעקבות עולם התיאטרון – קבוצת עובדים מגיעה ליום חווייתי ומרתק בו יכירו את עולם התאטרון מזוויות שונות ויעברו סדנאות ייחודיות כגון: סדנת צלילים ותנועה (שחקני מיומנה), משחקי אימפרוביזציות, אילתורים ופנטומימה, סדנת בניית תפאורות ותפעול במה, משחק מול קהל, בימוי וכתיבה יצירתית ועוד. במהלך היום יופתעו המשתתפים לגלות כמה מורכבת היא הצגת תיאטרון וכמה יצירתיות וכיף יש בה. בסוף היום יעלו המשתתפים הצגת מערכונים קצרה בפני בני זוגם, משפחותיהם וחבריהם שיגיעו כקהל להצגה ויופתעו למראי עיניהם. החוויה מגבשת מאוד, יוצרת אחווה בין המשתתפים, מפתיעה ומרגשת ביותר.

 

 

 

צור קשר