ימי גיבוש לעובדים ופעילויות לחברות.

חברת "פאנתום" שמה לעצמה כמטרה להפיק וליצור יום גיבוש לעובדים ייחודי ושונה, התואם את צרכי הלקוח, תוך הטמעת ערכי החברה.

מתן יחס אישי, פתרונות שוברי שגרה, אדיבות וסיפוק רצון הלקוח תוך יצירת חוויה בלתי נשכחת. לחברות וארגונים שונים ישנם צרכים שונים, יחד עם הלקוח נפצח מהי מטרת העל בפעילות אותה החברה מעוניינת לקיים לעובדיה, ועל פי מטרה זו תיבנה הפעילות בהתאמה אישית, לפי אופי המשתתפים, גילם והמקום בו תתבצע הפעילות.

יום גיבוש לעובדים

 

ימי כיף לעובדים בהתאמה אישית

 

כל אירוע או פעילות שונה מקודמותיו ולכן יש לרדת לפרטים הקטנים ביותר ורמת תכנון מדויק ומקצועי של כל שלבי האירוע, אלו הם שהופכים את החוויה לשונה וייחודית ועל כך נמדדת ההצלחה.

 

ערב גיבוש - מדוע זה חשוב?

כל בעל עסק או מנהל יודע כי עובד טוב זה עובד שמח, שמגיע כל יום למקום העבודה עם חיוך על פניו.  מלבד הרצון שהעובד יהיה שמח כשהוא מגיע לעבודה, חשוב לנו, כבעלי עסקים שהעובדים שלנו יהיו מגובשים ויעבדו כמקשה אחת ואיכותית. ימי גיבוש לעובדים שאנו בפאנתום מפעילים יקרבו, יחברו ויגבשו את עובדיכם.

אנו מציעים בין היתר:

ימי גיבוש לחברות ופעילויות גיבוש לחברות וארגונים.

חברתנו מתמחה בהעברת ימי גיבוש לעובדים המועברים על פי רוב דרך פעילות אתגרית חווייתית. הפעילות מחזקת את הדינמיקה הקבוצתית, מסייעת בגיבוש המשתתפים ומפתחת קשרים בין אישיים בין חברי הארגון. ברמה האישית, הפעילות מחזקת את היחיד בקבוצה, מעודדות למיצוי יכולות אישיות ותורמו להעצמת היחד בתוך צוות.

 

צור קשר