תרומה לנזקקים

כיום ישנן חברות וארגונים רבים אשר תורמים לנזקקים ולקהילה מדי שנה בכך שקונים עבורם אביזרים וחפצים יקרי ערך שיקלו על שגרת חייהם. הרצון לתרום והעשייה למען האחר מהווים ערך עליון. כאשר דבר מה ניתן או מוצע מרצון וברוח טובה ללא תמורה חומרית הן זה מעשה נעלה וראוי להערכה.

 

יחד עם זאת אנו מציעים לכם להפוך את תרומתכם למשמעותית יותר, ערכית יותר ומרגשת בכך שנפגיש את צוות הארגון / החברה שלכם עם העמותה או המוסד למענו תרצו לתרום. הקשר האנושי והמפגש עם הנזקקים מעצים את החוויה שבתרומה ומפגיש בין אנשים עם רצון טוב לבין אלו המקבלים זאת באהבה ובכך מקבלים התורמים את שכרם דרך חוויה מרגשת ואמיתית היוצרת קשרים ייחודיים, משמעותיים הנשארים בזיכרון לכל החיים.

 

תרומה לקהילה

"פאנתום" פועלת על מנת ליצור ימי גיבוש לעובדים שיתנו ערך מוסף הן לעובדים והן לקהילה בכך שנאחד את כל המשתתפים למטרה משותפת אחת שהיא אהבה ונתינה. אנו ניצור את החיבור בין הגופים, נערב ונשלב את התורמים ביצירת הפעילות והפעלתה תוך פיקוח והנחיה של צוות "פאנתום".

 

נפיק וניצור אירועים שונים ומיוחדים ובהתאם לרוח החברה / הארגון התורם ובכך נהפוך את התרומה למשמעותית ומרגשת לשני צדדיו של המטבע. אנו עובדים עם גופים רבים ובארסנל שלנו רעיונות יצירתיים, מרגשים ובעלי מעוף בו אנו פותחים דלת להזדמנויות ליצירת שינוי אמיתי.
"עלינו להיות השינוי שאנו רוצים לראות בעולם" 'מהאטמה גנדי'.

 

 

 

צור קשר