תפריט

פעילות

בשנים האחרונות יותר ויותר חברות מחליטות לצאת עם העובדים פעם ואפילו פעמיים בשנה לפעילות גיבוש לכלל העובדים, בכך שיוצאים ממסגרת העבודה ומהאיזור המוכר ומשיקיעם באיחוד וגיבוש העובדים במטרה ליצור סביבת עבודה נעימה והיכרות מעמיקה יותר בין עובדי החברה/ארגון.

דבר זה מעצים את תחושת השייכות של העובדים ומעודד אותם ללויאליות ונאמנות ביחסם כלפי מקום עבודתם ובכך מאדיר את המסירות של העובדים ואף משליך על רווחיות החברה וצמיחתה.

בחברת "פאנתום" צוות מקצועי ומנוסה אשר יודע להתאים, ליצור ולהפיק ימי גיבוש לעובדים וסדנאות העשרה המטמיעות ערך מוסף בהשגת מטרת הארגון. לחברות וארגונים שונים צרכים ומטרות שונות אנו נרכיב ונבנה ימים מיוחדים וחווייתיים התואמים את צרכי החברה / ארגון תוך יצירת ערך חזק ומשמעותי שייקחו איתם העובדים לאורך זמן ולחיי היום יום בעבודתם.

תחילה נכיר את ערכי החברה / ארגון ואת אופי המשתתפים ולפי מסגרת התקציב נוציא את המיטב ונייצר חוויה מעמיקה ומהנה שתשנה את פני החברה / ארגון ביום שלמחרת.

ימי גיבוש ייחודיים מבית פאנתום

אנו עובדים עם ארסנל רחב ומגוון של ספקים איכותיים ומוכרים בשוק ובשיתוף פעולה אנו דואגים ליצירת החוויה מא' ועד ת', החל משלב העלאת הרעיון וגיבושו ועד לתיאומים, בדיקה מקפידה של איכות נותני השירות, כל נושאי הביטוחים והחשוב מכל חזרתם הביתה בשלום של המשתתפים, הספקים וצוות המדריכים שלנו.

צרו קשר