ערים עתיקות

הערים העתיקות המלאות היסטוריה ותרבות מספקות תפאורה מושלמת לפעילות חשובה ונהדרת, בה יבקרו המשתתפים באחת מן הערים העתיקות של ישראל: עכו, יפו, באר שבע, חיפה, טבריה וירושלים.

סיור יקבים

בהגעת המשתתפים לליבו של אחד מהיקבים, הם ישמעו את הסיפור הייחודי לאותו היקב, יזכו להסברים על אופן הכנת היינות, יהנו מהליכה בין הכרמים אשר מוקפים בגפנים מיוחדים ויעברו סיור במרתף החביות. ובנוסף, טעימות כמובן!

סיור במבשלות בירה

בסיור זה המשתתפים יראו את תהליך הבשלת הבירה, מההתחלה ועד הכוס, תוך כדי ילמדו המשתתפים על סגנונות הבירה השונים ועל שוק הבירה בארץ ובעולם, ואיך אפשר בלי כוס צוננת?

שיט בסירה

חציית הכנרת עם רפסודה

בהגעת המשתתפים לנקודת המפגש באחד מחופי הכינרת היפים, יחולקו לקבוצות למען קבלת תדריך מצוות המדריכים בבניית הרפסודה אותה ישיטו לאחר סיום הבניה. חוויה מאתגרת שונה ומגבשת!

טיול גמלים

טיול גמלים מהווה חוויה אחת גדולה הכוללת אפיית פיתות בדואיות, ארוחה מסורתית, להקה מוסיקלית, משחקי חשיבה, והיכרות עם העידה הבדואית.

טיול בשביל ישראל

כשמו כן הוא, שביל ישראל מספר את סיפורה של הארץ ומראה לנו את מגוון נופיה, הצמחיה השונה של הארץ,  ההיסטוריה שלה ובעלי החיים החיים בארץ ישראל.

סיור אופניים

המשתתפים במהלך הטיול יקבלו מהמדריכים שלנו עצות וטכניקות לרכיבה בטוחה ונכונה. במהלך הרכיבה ייהנו המשתתפים ממספר עצירות של קפה ועוגיות לצורך ריענון ותצפיות עוצרות נשימה.