תפריט

סוגי

סוגי פעילויות גיבוש

אנו בחברת פאנתום מציעים כל פעילות שרק תרצה, כל פעילות שחלמת עליה וגם פעילויות שלא עלו בדעתך. אם זה אפשרי – נבצע זאת.

במשך השנים צברנו ניסיון בהפקת אירועים והתאמת פעילויות מגבשות, ימי כיף והפקות קונספט בתחומים רבים.

פעילויות אקסטרים, פעילויות גיבוש, נופשים לחברות, נופשים בחו"ל, פעילויות מפנקות לעובדים, ערבי גיבוש, פעילויות ליום גשום, אירועים למשפחות העובדים, כנסים בטבע, ימי כיף בחוף הים, פעילויות קונספט, הפקות בטבע בנקודות מיוחדות שאף אחד לא מכיר, מסעות גמלים במדבר, אירועים על יאכטות, מסעות ג'יפים ביער, טיולי סוסים בני כמה ימים בהרים, מסעות טרקטורונים בגולן, לינה בשטח לחברות – גלאמפינג Glamping, פעילויות תרומה לקהילה בחסות חברות וארגונים, הפקות אירועים שנתיים לחברות, ימי גיבוש לעובדים והוריהם, מסיבות פורים לעובדים, אירועי הרמת כוסית, אירועים באוויר ועוד ועוד…

כשרוצים לבצע פעילות מסויימת תחילה יש להגדיר את אופי המשתתפים, טווח הגילאים ולהבין את המאורע שלכבודו מקיימים את האירוע. זיהוי צרכי הלקוח הם המפתח לאירוע מוצלח. לאחר שמגדירים את אופי הפעילות והמועד (תלות תקופה, חגים, מזג אוויר) ניתן לגשת לשלב הרעיונות, אנו בפאנתום נציע רעיונות לימי גיבוש / רעיונות לאירועים לעובדים ע"פ בקשתכם ויחד נשחק פינג פונג עד שנכריז על הגונג !!!  נלווה אתכם לאורך כל הדרך, החל משלב הלבטים, קבלת ההחלטות, שימת דגש על המיוחדים מבניכם תוך התאמת הצרכים עבורם, הרגעת החששות והלחצים ומענה לכל השאלות הקטנות והמוזרות שבהן.

קיימים אין סוף סוגי אירועים ואין סוף אופציות, אך מה שהופך כל אירוע למושלם זה האנשים והחיבור איתם, צוות פאנתום הינו צוות מסור, אחראי, סימפטי ואוהב אדם, כל אנשי הצוות שלנו נבחרים בקפידה ומונחים לתת את השירות הטוב ביותר עבור הלקוח ולמלא את בקשותיו ואף את המופרכות שבהם.

אנו נכוון את הלקוח לחלום בגדול ויחד עם התאמת התקציב ליצור את האירוע הטוב ביותר עבור הלקוח ועבור המשתתפים כמובן.

מוזמנים להתחיל לקבל רעיונות, ואל תהססו להרים צלצול או לשלוח מייל לכל מידע נוסף.   

צרו קשר