פעילות לנוער

חברת פאנתום חוויה ואתגר מבצעת ומעבירה סדנאות וימי פעילות לנוער בסיכון, נערים עם הפרעות קשב וריכוז, נערים אשר מגיעים מבתים עם מצבים סוציואקונומיים נמוכים ונערים שפרשו ממסגרות חינוכיות.

פעילות לנוער בסיכון חייבת לעבור על ידי מדריך שיכול להזדהות עם הנערים ומגיע מעולם דומה לשלהם, אנו בוחרים מדריכים איכותיים אשר מכירים את עולם הנערים, את השפה שלהם ויודעים מקרוב מה עוברים הנערים בחיי היום יום, המדריך יוצר יחד עם המשתתפים מצבים המוגדרים כמצבים מסוכנים דרך פעילות אתגרית וביצוע משימות מיוחדות אשר דורשות מבני הנוער לצאת מאזור הנוחות ולהתמודד עם רגשות של חוסר ביטחון עצמי, פגיעה בכבוד שלי, התמודדות עם לחץ חברתי, עמידה מול קהל, חדירה לפרטיות ועוד.

המדריך ממחיש סיפורים מהחיים דרך המשימות והפעילויות שהוא מציב בפני הנערים ויחד עם המשתתפים חושבים על הפתרון האידיאלי לסיטואציה אליה הם נקלעו, ביצירת סביבה תומכת, בעידוד המשתתפים להצלחה, בהצגת המשימה בצורה ברורה וביצירת תחושת הצלחה ומסוגלות של הנערים.

יום פעילות לנוער בסיכון יכול להביא עמו תחושת הצלחה גדולה והשפעתו על הנערים משמעותית ומובילה לשינוי תפיסה ושינוי דפוסי התנהגות. הפעילות ניתנת להתאמה על פי צרכי הלקוח והקבוצה.

חלק מהערכים עליהם אנו מדברים בפעילות לנוער בסיכון הינם: ריסון אלימות, מניעת שימוש באלכוהול וסמים, התמודדות עם לחץ חברתי שלילי, כוחה של קבוצה והשפעתה על התוצאות, התמודדות עם פגיעה בכבוד, העלאת ביטחון עצמי, חיזוק האמונה בעצמי, היכולת לא לוותר וחיזוק תחושת המסוגלות

bicycle-tour-768x490

כחלק מהעובדה עם נוער בסיכון, חברת פאנתום חוויה ואתגר, מציעה טיולי הישרדות במדבר ובשטח למספר ימים. בטיול זה המשתתפים מתנתקים לחלוטין מכל הסיחי הדעת והגירויים היום יומיים ומתחברים בצורה ייחודית לנפש, לטבע ולעצמם ודרך כך לומדים התמודדות עם קשיים, פתרון בעיות, עבודה בצוות, חיזוק תחושת המסוגלות והאמונה בעצמם.

טיול זה מעצים את המשתתפים ומעניק להם תחושת ביטחון, יכולות הסתגלות בשטח ומחזק את ההבנה מהי כוחה של קבוצה.

בין לקוחותינו: מציל"ה, פרוייקט מיל"ה, עיר ללא אלימות, רשת עתיד, קידום נוער, החברה למתנ"סים, המפעל להכשרת ילדי ישראל, משרד החינוך ועוד.

צרו קשר