גיבוש לחברות

חברת פאנתום שמה לעצמה כמטרה להפיק וליצור אירועי תוכן חווייתיים, שונים ומגבשים לעובדי החברות והארגונים תוך הטמעת ערכי החברה ויצירת חוויה מרגשת ושמחה שהעובד ומנהליו ייקחו לאורך זמן.

אנו נציע פתרונות שוברי שגרה, מתן יחס אישי, ליווי הלקוח משלב הרעיון ועד לביצוע בשטח באדיבות ותוך סיפוק רצון הלקוח – אתגרו אותנו.
לחברות וארגונים שונים ישנם צרכים שונים, יחד עם הלקוח נפצח ונבין מהי מטרת העל בפעילות או באירוע שהחברה מעוניינת לקיים לעובדיה ועל פי מטרה זו ייבנה האירוע בהתאמה אישית לפי אופי המשתתפים, גילם, המקום בו נרצה לבצע את האירוע ובהתאם לתקציב הלקוח.

יחד ניצור את הבלתי נשכח

ימי גיבוש לעובדים בהתאמה אישית

כל יצירת או הפקת אירוע ופעילויות גיבוש לעובדים מהווה אתגר בפני עצמו, החל בלהתאים את התוכן לכלל המשתתפים, ליצור אחדות וכיף ולחזור כמובן הביתה בשלום ועם חוויות חיוביות.
לכן יש לרדת לפרטים הקטנים ביותר, לבצע את התכנון במקצועיות וברמת דיוק גבוהה של כל שלבי האירוע, להעלות את כל התרחישים האפשריים וכמובן לבצע זאת עם צוות מנוסה ומיומן. כל אלו הם שהופכים את החוויה והאירוע למיוחד, חווייתי ואחר ועל כך נמדדת הצלחה.

גיבוש העובדים – מדוע זה חשוב?

כל בעל עסק או מנהל יודע כי עובד טוב זה עובד שמח, עובד שמגיע כל יום למקום עבודתו עם חיוך על פניו. מלבד הרצון שהעובד יהיה שמח כשהוא מגיע לעבודה, חשוב לנו כבעלי עסקים שהעובדים שלנו יהיו מגובשים ויעבדו יחד כמקשה אחת ואיכותית למען הצלחת החברה ויצירת הישגים משמעותיים.
ימי הגיבוש לעובדים שאנו מציעים בפאנתום יוצרים עבורכם בראש ובראשונה עובדים שמכירים זה את זה ולא רק במקום העבודה, יוצרים קשרים קרובים בין העובדים, חברויות חדשות ומעל הכל יוצרים עובדים מאושרים עם חיוך על פניהם.

פעילויות גיבוש לעובדים וחברות

גלריית תמונות

קהל לקוחותינו מונה בין השאר: מוסדות ממשלתיים, חברות הייטק, חברות תרופות, משרדי עורכי דין, סטארטאפים, חברות תעשייה, עיריות, עובדי מפעלים ועוד...

צרו קשר