פעילות

פעילויות ODT מועברות באמצעות סדנאות חד פעמיות או תכניות ארוכות טווח, הערכים בהם נתמקד יוגדרו ע"י הלקוח ואנו ניצור את המשימות ופעילויות ה ODT לפי ערכים אלו אשר יוטמעו בפעילות, אנו חושפים את המשתתפים לערכים רבים ומגוונים כמו - העצמה אישית, גיבוש, העלאת הביטחון העצמי, התמודדות עם לחץ חברתי, תקשורת בין אישית, תקשורת קבוצתית, התגברות על קשיים ועוד..

חברת פאנתום חוויה ואתגר מתמחה ביצירת והעברת סדנאות ופעילויות (ODT (OUTDOOR TRAINING. פעילות ODT הינה כלי להעברת מסרים בדרך חווייתית ומהנה, בפעילות אנו יוצרים סיטואציות בין המשתתפים המעמידים אותם במצבים בהם צריכים לשתף פעולה, לפעול בעבודת צוות, לחשוב מחוץ לקופסא ולהגיע לפתרונות יצירתיים לביצוע המשימות בצורה הטובה ביותר.

פעילות ODT היא מהנה מאוד ומגבשת ודרך ה FUN אנו מעבדים את הערכים שניתן ללמוד מהפעילויות ODT השונות.

בסוף כל פעילות, מתבצע עיבוד עם המשתתפים על מנת להחדיר את הערכים והתובנות מיום הפעילות .

פעילות ODT מתחילה בהסבר על הפעילות, הצגת המשימות, תדריך בטיחות ותיאום ציפיות עם המשתתפים על החוויה אותה הם יעברו, לאחר מכן המשתתפים יציגו את עצמם ויספרו למדריכים מה הם יודעים על ODT, אילו פעילויות הם מכירים והאם עברו משהו דומה בעבר בכדי שנדע לחדש להם ולגוון את אופי המשימות אותם הם יעברו.

פעילויות ODT

לאחר מכן נעבור לשלב המעשי בו פעילות ה ODT תתחיל בחלוקה לקבוצות, לכל קבוצה יוגדר לבצע את המשימות הבאות בזמן הקצר ביותר ולהגיע למטרה אשר תוצב בפניהם, עליהם יהיה לבצע סיעור מוחות, לחשוב על אסטרטגיה יצירתית לביצוע המשימה ולפעול בעבודת צוות על מנת להשיג את המטרה, בכל פעילות ODT חבוי מסר או ערך עליו נרחיב בהמשך.

פעילות odt
פעילות ODT

לאחר סיום המשימה תעבור הקבוצה למשימה הבאה וכך הלאה. בכל משימה יוצב מדריך אשר יגדיר את הכללים ואת מטרת המשימה ועל המשתתפים יהיה לבצע זאת בזמן הקצר ביותר ולזכות בניקוד המירבי.

בסיום כל משימה נעבד יחד עם המשתתפים את הערכים שניתן ללמוד מהמשימה שביצענו ונחשוב על דרכים אחרות וקלות יותר לביצוע אותה משימה ובזמן קצר יותר. בסיום המשימות נתרכז כולם לשיחת סיכום והכרזה על הזוכים, נציג סיפורים מהחיים ונראה כיצד זה בא לידי ביטוי גם במשימות שביצענו וכיצד ניתן ללמוד מהם.

הפעילות בטבע כמקום לא פורמאלי ושובר שגרה משרה אווירה תומכת, מעודדת ומשחררת , ומאפשרת העברת וקליטת מסרים באופן יעיל חוויתי ומהנה!

פעילויות ODT

טיולי rzr

גלישת סאפ

טיסה בכדור פורח

שייט תענוגות

טיולי ג׳יפים

טיסה בבקאי

טיולי סנפלינג

גלישת חול

שיט אתגרי ומגבש בקיאקים

גיבוש קבוצה דרך פעילות אתגרית מעצימה

ערב קזינו

סטנד אפ לאירועים

אמן חושים לאירועים

מתחם פינוקים

חדרי בריחה

פעילות סיימון

אליפות בדקה

סדנאות שף

סדנת יוגה

ערב קריוקי

כדורסל נכים

בחזרה למערב הפרוע

פעילות סוכני שב"כ

ארוחה באוויר

המירוץ למיליון

עיתונאי ליום אחד

צרו קשר